Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 10 w dniach 2024-04-20/2024-05-29
1 | ZRYW LANCKORONA | - | BESKID II ANDRYCHÓW | 2024-04-20 | 11:00 | LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1) | 0:13 |
2 | SKAWA II WADOWICE | - | JUBILAT IZDEBNIK | 2024-04-22 | 18:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 19:0 |
3 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-29 | 18:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
4 | ASTRA SPYTKOWICE | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-04-20 | 11:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | 2:3 |
5 | ZASKAWIANKA WADOWICE | - | OLIMPIA CHOCZNIA | 2024-04-20 | 10:00 | KS Zaskawianka Wadowice (Wadowice, Wałowa ) | 1:3 |
Kolejka: 11 w dniach 2024-04-26/2024-04-28
6 | ZASKAWIANKA WADOWICE | - | ZRYW LANCKORONA | 2024-04-27 | 10:00 | KS Zaskawianka Wadowice (Wadowice, Wałowa ) | 16:0 |
7 | OLIMPIA CHOCZNIA | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-04-27 | 11:00 | LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1) | 1:2 |
8 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2024-04-27 | 11:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | 4:0 |
9 | WISŁA BRZEŹNICA | - | SKAWA II WADOWICE | 2024-04-26 | 17:30 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | 1:8 |
10 | JUBILAT IZDEBNIK | - | BESKID II ANDRYCHÓW | 2024-04-28 | 10:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | 0:22 |
Kolejka: 12 w dniach 2024-05-04/2024-05-16
11 | ZRYW LANCKORONA | - | JUBILAT IZDEBNIK | 2024-05-04 | 11:00 | LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1) | : |
12 | BESKID II ANDRYCHÓW | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-05 | 10:00 | Boisko "Halny" (Andrychów, Jarosława Dąbrowskiego 25) | : |
13 | SKAWA II WADOWICE | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-05-06 | 18:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
14 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | OLIMPIA CHOCZNIA | 2024-05-16 | 18:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
15 | ASTRA SPYTKOWICE | - | ZASKAWIANKA WADOWICE | 2024-05-07 | 17:30 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
Kolejka: 13 w dniach 2024-05-11
16 | ASTRA SPYTKOWICE | - | ZRYW LANCKORONA | 2024-05-11 | 11:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
17 | ZASKAWIANKA WADOWICE | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2024-05-11 | 10:00 | KS Zaskawianka Wadowice (Wadowice, Wałowa ) | : |
18 | OLIMPIA CHOCZNIA | - | SKAWA II WADOWICE | 2024-05-11 | 11:00 | LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1) | : |
19 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | BESKID II ANDRYCHÓW | 2024-05-11 | 11:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | : |
20 | WISŁA BRZEŹNICA | - | JUBILAT IZDEBNIK | 2024-05-11 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
Kolejka: 14 w dniach 2024-05-18/2024-05-20
21 | ZRYW LANCKORONA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-18 | 11:00 | LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1) | : |
22 | JUBILAT IZDEBNIK | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-05-18 | 11:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | : |
23 | BESKID II ANDRYCHÓW | - | OLIMPIA CHOCZNIA | 2024-05-19 | 10:00 | Boisko "Halny" (Andrychów, Jarosława Dąbrowskiego 25) | : |
24 | SKAWA II WADOWICE | - | ZASKAWIANKA WADOWICE | 2024-05-20 | 18:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
25 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-05-18 | 11:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
Kolejka: 15 w dniach 2024-05-25
26 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | ZRYW LANCKORONA | 2024-05-25 | 11:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
27 | ASTRA SPYTKOWICE | - | SKAWA II WADOWICE | 2024-05-25 | 11:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
28 | ZASKAWIANKA WADOWICE | - | BESKID II ANDRYCHÓW | 2024-05-25 | 10:00 | KS Zaskawianka Wadowice (Wadowice, Wałowa ) | : |
29 | OLIMPIA CHOCZNIA | - | JUBILAT IZDEBNIK | 2024-05-25 | 11:00 | LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1) | : |
30 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-25 | 11:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | : |
Kolejka: 16 w dniach 2024-06-01/2024-06-03
31 | ZRYW LANCKORONA | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-06-01 | 11:00 | LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1) | : |
32 | WISŁA BRZEŹNICA | - | OLIMPIA CHOCZNIA | 2024-06-01 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
33 | JUBILAT IZDEBNIK | - | ZASKAWIANKA WADOWICE | 2024-06-01 | 10:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | : |
34 | BESKID II ANDRYCHÓW | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-06-01 | 11:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | : |
35 | SKAWA II WADOWICE | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2024-06-03 | 18:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
Kolejka: 17 w dniach 2024-06-08/2024-06-10
36 | SKAWA II WADOWICE | - | ZRYW LANCKORONA | 2024-06-10 | 18:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
37 | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | - | BESKID II ANDRYCHÓW | 2024-06-08 | 11:00 | WKS Żarek Barwałd (Barwałd Górny 3) | : |
38 | ASTRA SPYTKOWICE | - | JUBILAT IZDEBNIK | 2024-06-08 | 11:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
39 | ZASKAWIANKA WADOWICE | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-06-08 | 13:00 | KS Zaskawianka Wadowice (Wadowice, Wałowa ) | : |
40 | OLIMPIA CHOCZNIA | - | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | 2024-06-08 | 11:00 | LKS Olimpia Chocznia (Chocznia, Kościelna 1) | : |
Kolejka: 18 w dniach 2024-06-15
41 | ZRYW LANCKORONA | - | OLIMPIA CHOCZNIA | 2024-06-15 | 11:00 | LKS Zryw Lanckorona (Lanckorona 1) | : |
42 | ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA | - | ZASKAWIANKA WADOWICE | 2024-06-15 | 11:00 | LKS Znicz Sułkowice (Rzyki, Os. Kierczaki 25) | : |
43 | WISŁA BRZEŹNICA | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-06-15 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
44 | JUBILAT IZDEBNIK | - | ŻAREK BARWAŁD GÓRNY | 2024-06-15 | 11:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | : |
45 | BESKID II ANDRYCHÓW | - | SKAWA II WADOWICE | 2024-06-15 | 11:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | : |